Mēs novērtējam jūsu privātumu!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu e-veikala un statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu e-veikalā un mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk mūsu Privātuma politikā. Ja vēlaties, varat veikt izmaiņas un atteikties no analītikas sīkdatņu izmantošanas, taču bez tehniskajām sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt mājaslapas korektu darbību.
Vēlies kļūt par klientu Pieteikties
banneris

Tu spēj vairāk nekā Tu domā! Zaķumuižas ūdens atbrīvo tavu patieso potenciālu. Ūdens ir dabas brīnums, kas ļauj cilvēka prātam un ķermenim paveikt to, ko tas patiesi spēj.

 

Ūdens sniedz piepildījumu un labsajūtu

 

Ūdens attīra un atjauno organismu

 

- Dabīgs ūdens, iegūts no zemes dzīlēm

- Viegli sārmains ar pH radītāju 8. Ūdeni var lietot neierobežotā daudzumā gan pieaugušie, gan bērni

- Tam ir mazs minerālsāļu saturs ar sausā atlikuma daudzumu 210 mg/l

- Derīgs izmantošanai diētās ar samazinātu nātrija daudzumu

- Sniegs patīkamu garšu un veldzējumu

pH 8

Mums rūp Tava labsajūta! Labas dzīves garša ir dzīvot vērtīgi. Nav pareizu vai nepareizu formulu, kā dzīvot labāk, zaļāk, pareizāk vai jēgpilnāk. Mūsu galvenās vērtības ir cilvēka labsajūta, veselība, nemainīgi augstas kvalitātes produkcijas ražošana un rūpes par dabu. Mēs esam par kvalitatīvu mirkļu piedzīvošanu un perfektu garšu baudīšanu.

Zaķumuižas ūdens Sports minerālūdens pudeli ir ērti turēt rokās! Tās korķis ir parocīgs, lai dzertu ūdeni gan esot ceļā, gan sportojot, gan atpūšoties! Pudeles tilpums 0,765 L ir optimāls – tas nav par mazu un nav par lielu!

Piesakies jaunumiem

2024 © SIA "Markol" - Visas tiesības aizsargātas