Mēs novērtējam jūsu privātumu!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu e-veikala un statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu e-veikalā un mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk mūsu Privātuma politikā. Ja vēlaties, varat veikt izmaiņas un atteikties no analītikas sīkdatņu izmantošanas, taču bez tehniskajām sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt mājaslapas korektu darbību.

Sīkdatņu izmantošanas noteikumi

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi, nodrošinātu tās darbību un funkcionalitāti kā arī lai iegūtu statistiku par lietotāju veiktajām darbībām. Šajos noteikumos ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana SIA Markol interneta vietnē, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības sīkdatnes apstiprināt vai atspējot.


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piem., Chrome, Safari) saglabā lietotāja galiekārtā (datorā vai mobilajā ierīcē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni. Ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi. Atkarībā no veicamajām funkcijām un izmantošanas mērķa, šī vietne izmanto kritiski nepieciešamās, funkcionālās un analītiskās sīkdatnes.

1. Kritiski nepieciešamās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes nepieciešamas, lai lietotājs varētu brīvi pārvietoties vietnē un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par precēm un pakalpojumiem. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo
informāciju. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties. Šīs sīkdatnes tiek glabātas lietotāja iekārtā līdz brīdim, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma.

2. Funkcionālās sīkdatnes

Ar funkcionālajām sīkdatnēm vietne atceras lietotāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles vietnes apmeklējuma laikā, lai lietotājs varētu ērtāk lietot vietni. Funkcionālās sīkdatnes savāc neidentificējamus datus. Šajā procesā netiek glabāti personas dati un informācija tiek glabāta anonīmā veidā. Šīs sīkdatnes glabājas lietotāja iekārtā pastāvīgi.

3. Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru lietotājs izvēlas, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarot to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti. Atsevišķos gadījumos dažas no analītiskajām sīkdatnēm vietnes īpašnieka vietā, saskaņā ar tā norādījumiem un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem, pārvalda trešās personas - datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google izveidotās Google Analytics sīkdatnes, kuru mērķis ir tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par pakalpojuma Google Analytics sniegšanas noteikumiem var iepazīties interneta vietnē http://www.google.com/analytics/terms/us.html

Sīkdatņu izmantošanas nolūki

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi:

- nodrošinātu vietnes funkcionalitāti;

- pielāgotu vietnes funkcionalitāti lietotāja lietošanas paradumiem - tai skaitā meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītajam saturam;

- iegūtu statistikas datus par vietnes apmeklētāju plūsmu - apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.

Cik ilgi tiek glabātas sīkdatnes
Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas. Sīkdatņu informācija netiek nodota apstrādei ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

Sīkdatņu apstiprināšana un atspējošana
Apmeklējot šo vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo ziņojuma logu, lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad to informācija tiek nodota trešajai personai, un tiem piekrīt. Attiecīgi, sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir lietotāja piekrišana. Ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Tomēr jāņem vērā, ka nevar atteikties no kritiski nepieciešamo un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām vietnes pilnvērtīgas lietošanas nodrošināšana nav iespējama.

2024 © SIA "Markol" - Visas tiesības aizsargātas