Mēs novērtējam jūsu privātumu!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu e-veikala un statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu e-veikalā un mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk mūsu Privātuma politikā. Ja vēlaties, varat veikt izmaiņas un atteikties no analītikas sīkdatņu izmantošanas, taču bez tehniskajām sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt mājaslapas korektu darbību.

Zaķumuižas ūdens ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kas nemitīgi attīstās. Ūdens tiek iegūts no atradnes Garkalnes pagastā un pildīts ieguves vietā. Ražotne atrodas stingrās aizsargjoslas teritorijā, kas ir norobežota un apsargāta visu diennakti. Vairāku kilometru rādiusā ap to sniedzas dabas lieguma teritorija un to klāj ekoloģiski tīrs priežu mežs. 2011. gada 18. jūnijā tika atklāta jauna, Eiropas standartiem atbilstoša ražotne. 2016. gada 1. februārī vienam no urbumiem piešķirts dabīgā minerālūdens statuss. 

Veselība

Lai dzīvi baudītu visā tās krāšņumā, īpašas rūpes jāvelta veselībai. Cilvēks ir daļa no dabas un ūdens ir daļa no cilvēka. Nepietiekamas fiziskās aktivitātes un samazināts ūdens patēriņš ikdienā cilvēka organismā veicina kortizola līmeņa paaugsināšanos. Ja kortizola līmenis pastāvīgi ir paaugstināts, tas var veicināt trauksmi, garastāvokļa svārstības, miega traucējumus un depresiju. Tāpēc, ja pēc pastiprinātas darba slodzes izjūti satraukumu, pēc fiziskās slodzes - nogurumu vai galvas sāpes, seko līdzi patērētā ūdens daudzumam. Regulāri lieto uzturā dabisku, tīru dzeramo ūdeni un minerālūdeni, kas atbilst visstingrākajai kvalitātes kontrolei un sertifikācijai!

Produkcija

Labas dzīves garša ir dzīvot vērtīgi. Zaķumuižas ūdens ir piemērots gan lietošanai ikdienā, gan sportojot, gan ēdiena pagatavošanai maziem bērniem un zīdaiņiem. Zaķumuižas ūdens pudeles būs stilīgs aksesuārs ikdienas gaitās - vai tās būtu saules medības, skrējiens pa parku vai kāda īpaša satikšanās. 

Zaķumuižas ražotne ik dienas piepilda vērienīgus stikla un PET pudeļu apjomus ar negāzētu un gāzētu dzeramo un minerālūdeni, lai nodrošinātu piegādes gan vietējā tirgū, gan eksporta valstīm. 

Domājot par ilgspēju un videi draudzīgākiem iepakojumiem birojā vai mājās, piedāvājam ūdens pudeles 18.9 L tilpumā. Noslēdzot līgumu, veicam 18.9 L ūdens pudeļu bezmaksas piegādes gan privātpersonām, gan juridiskām personām. Nodrošinām ūdens statīvu un sadalītāju iegādi, apkopi un servisu.

Zaķumuižas ūdens

- ir ilgtspējīgs

- ir videi draudzīgs un zaļi domājošs uzņēmums

- apzinās savu atbildību ekoloģijas jautājumos

- rūpējas par to, lai ražošanas procesā pēc iespējas samazinātu videi kaitīgu izejmateriālu izmantošanu.

Zaķumuižas ūdens vērtību un kvalitāti nosaka tā vērtīgais sastāvs, tīrība, stabilitāte un lieliskās garšas īpašības. No pazemes avotiem iegūtais minerālūdens ir viegli sārmains, ar pH rādītāju 8. Tas ir ar sabalansētu minerālvielu daudzumu un patīkamu garšu. Ūdens nav ķīmiski apstrādāts, tāpēc jebkura tilpuma pudelē tas ir tik pat dabīgs kā pazemes iegulā.

Ražotne

Ūdens ieguves vietas atrodas vienuviet ar ražošanas ēku Garkalnē, kas garantē drošu un operatīvu ūdens nogādāšanu no pazemes dzīlēm līdz iepildīšanai iepakojumos. Kā tas notiek?!

- Minerālūdens tiek iegūts no artēziskā urbuma

- pēc tam pa pazemes sistēmu no urbuma tiek novadīts uz blakus izvietoto ražošanas ēku

- ūdenim tiek veikta kvalitātes kontrole

- ūdens tiek iepildīts dažāda tilpuma PET un stikla pudelēs, kā arī maināmās 18.9 L pudelēs.

Latviešu etnogrāfiskā zīme etiķetē

Zaķumuižas ūdens etiķetes dizains veidots ar mīlestību pret dabu un cilvēku. Tajā izmantots lakonisks un gaumīgs latviešu etnogrāfiskās zīmes elements - Ozoliņš, dēvēts arī par Aku. Zīme ne vien atsvaidzina iepakojuma dizainu, bet arī simbolizē pasaules pamatu, kas jau izsenis latviešiem sniedza spēku un padomu, sargāja ģimeni un māju. Ozoliņš ir arī gudrības un izziņas simbols. Iekļaujot zīmes elementu produkcijas dizainā, vēlamies ikvienam nodot Latvijas pazemes avota ūdens spēku. 

Kvalitāte

Mēs esam par dzīvošanu “šeit un tagat”. Ikviens prieks, ikviens piedzīvotais brīdis ir patīkamāks, ja to izgaršo maziem malciņiem. Un ūdens dzeršana nav izņēmums. Zaķumuižas ūdenim piemīt patīkama garša, tā kvalitāte tiek kontrolēta atbilstoši LR Ministru kabineta noteikumiem. Uzņēmuma paškontroles sistēmas ietvaros gatavās produkcijas un izejvielu kontrole rūpīgi tiek nodrošināta neatkarīgā, akreditētā laboratorijā un uzņēmuma laboratorijā. Lai nodrošinātu nepieciešamos kvalitātes parametrus un patērētāji varētu droši lietot zīmola ūdeni uzturā, rūpīgi tiek konrolēti tā ieguves procesi. 

SIA ''Markol''
Atbalsts "Ar lauksaimniecību nesaistītu darbību attīstība"
Projekta Nr. 22-04-A00641-000155

SIA ''Markol'' Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA), Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. - 2020.gadam pasākumā 6.4 "Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā" aktivitātē "Ar lauksaimniecību nesaistītu darbību attīstība" īsteno līdzfinansēto projektu "Ražošanas kapacitātes, eksporta palielināšana un efektivitātes paaugstināšana" Nr. 22-04-A00641-000155. Projekta ietvaros uzņēmums iegādāsies iekārtas ražošanas vajadzībām.

SIA "Markol" 07.02.2024. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. 17.1-1-L-2024/18 par atbalsta saņemšanu eksporta atbalsta nodrošināšanai projekta "MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstība" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālais attīstības fonds.

 

Piesakies jaunumiem

Vēlos kļūt par klientu  
2024 © SIA "Markol" - Visas tiesības aizsargātas